Sağlam: "Ayağa kalkacağız"

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kendi sahalarında 3-0 kaybettikleri Galatasaray maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 10.11.2018 - 21:46

Kayserispor, Süper Lig'in 12. haftasında sahasında Galatasaray'a 3-0 kaybetti. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Milli Takım arasında düzelteceğiz yapmamız gerekenleri yaparak ayağa kalkacağız." dedi.

"İlk devre aslında Galatasaray da çok pozisyon bulamadı." diyen Sağlam, "Rakibe ilk gelen pozisyon gol oldu. İkinci yarı iyi başladık. Oyunu dengeye de getirdi. İkinci golden önce pozisyonlarımız da vardı. İkinci golü de çok kötü yedik." dedi.

Oyunu kazanmak için daha fazla pozisyon bulmaları gerektiğinin altını çizen deneyimli teknik adam, "Defansif olarak çok basit hatalar yapıyoruz. Kadroda alternatif oyuncu eksikliğimiz bu gibi durumlarda, değişiklik yapma konusunda bizi sıkıntıya sokuyor. Bugün umutmuyduk. Daha fazlasını yapmamız gerekiyordu. Skor üretme ve maçı kazanma adına. Üzgünüz." şeklinde konuştu.

"SIKINTILI BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ"
Kayserispor taraftarından övgü ile bahseden Sağlam, "Taraftarımız maç sonunda büyük bir olgunluk gösterdi, takımlarına sahip çıktılar. Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. En kısa süre içerisinde bu sıkıntıları azaltmaya çalışacağız. Bu sıkıntıları azaltıp ayağa kalkacağız. Bundan herkes emin olabilir. Yapmamız gereken işler var. Milli Takım arasında düzelteceğiz yapmamız gerekenleri yaparak ayağa kalkacağız. Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Bu birlik ve beraberlik ortamı bizi bu kötü günlerden çıkaracak." dedi.

Sayfa Yükleniyor...