"Sağlam bir Gökhan Gönül olacak"

Beşiktaş'ın Göztepe'yi 3-1 yendiği maçını değerlendirirken taraftara ümitli mesajlar verdi, "Milli takım arasından sonra daha sağlam bir performans sergileyen bir Gökhan Gönül olacak" dedi.

NTV Spor

05.11.2017 - 22:33

Maçı değerlendirerek sözlerine başlayan Gökhan Gönül, "Göztepe maça iyi başladı. Talisca'nın golüyle oyunu eşitledik. Burası zor bir deplasman. Göztepe, bu sene lige hava katıyor. Buraya gelen bütün takımların zorlanacağı bir yerdi. Kazandığımız için mutluyuz. Çok yoğun bir tempodan çıkıyoruz. Son 1 haftada 3. maçımız. Şimdi milli ara hepimiz açısından iyi geçecektir." ifadelerini kullandı.

Dizinde bir kanama ve ödem olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, "Onu lokal anesteziyle uyuşturup oynayabildiğim kadar oynamaktı amacım. Performansımla ilgili elimden geleni yapmaya çalıştım. Sağlam olmak ve yüzde yüz hazır olmak ayrı bir şey. Belki Oynadığınız 2-3 maç 100 antrenmana bedeldir. Milli aradan sonra inşallah daha sağlam performans sergileyen bir Gökhan Gönül olacak." şeklinde konuştu.

Gökhan Gönül sözlerinin sonunda, "Göztepe gibi bir Anadolu takımının çok coşkulu keyifli olmasından çok keyif aldım. Göztepe taraftarını da tebrik ediyorum." ifadeleriyle İzmir ekibinin taraftarlarını övdü...

Sayfa Yükleniyor...