Salah'ın Noel paylaşımına övgü ve tepki

Liverpool'un Mısırlı yıldızı Muhammed Salah, dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilirken; özel hayatıyla fazla gündeme gelmiyor. Ancak Salah, Noel'le ilgili bir paylaşımla milyonlarca taraftardan övgü aldı. Bazı isimler ise tepki gösterdi.

NTV Spor 26.12.2019 - 11:30
Son Güncelleme: 26.12.2019 - 11:32
Salah'ın Noel paylaşımına övgü ve tepki

Liverpool forveti Muhhammed Salah, özel hayatıyla gündeme gelmezken; son hareketiyle dikkat çekti. Salah, eşi ve 5 yaşındaki kızının da olduğu çam ağaçlı Noel fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Daha önce eşi Maggi'nin fotoğraflarına sosyal medya paylaşımlarında neredeyse hiç yer vermeyen Salah'ın bu paylaşımı yaklaşık 35 milyon takipçisini harekete geçirdi. Kısa sürede bu paylaşım 2.5 milyon beğeni aldı.

View this post on Instagram

🎄🎄

A post shared by Mohamed Salah (@mosalah) on

Fotoğrafta Noel ağacının önünde görülen Salah'ın eşi Maggi ve 2014 doğumlu kızı Mekke'yle olan görüntüsü dikkat çekerken; bazı taraftarlar yıldız oyuncuyu övdü. Paylaşımın altındaki "Güzel aile" sözleri en fazla beğeni ve yorum alan alan ifade oldu.

Bazı tarftarların tepki gösterdiği fotoğraf için bir yorumda ise "Salah sen bir müslümansın ve Noel'i nasıl kutlarsın" denildi. Yorumun devamında, "Müslüman bir kişiye Noel kutlaması yasak. Ancak tüm inançlara saygılıyım" denildi. Oyuncu ise bu yoruma yanıt vermedi.

27 Ekim'de de Salah kızının doğumgününde çizgi film karakteri Maona kıyafetleri giymiş ve bu resim sosyal medya hesabında paylaşılmıştı.

Sayfa Yükleniyor...