Salah'tan minik hayranına anlamlı davranış

Liverpool'un Mısırlı yıldızı Mohamed Salah, arabasını kovalarken sokak lambasına çarpan ve yaralanan minik hayranını ziyaret etti.

NTV Spor 11.08.2019 - 21:36

Liverpool'un Premier Lig'in açılış haftasında 4-1 galip geldiği Norwich City maçında 1 gol kaydeden Mohamed Salah, minik hayranına anlamlı bir ziyarette bulundu. 

Liverpool Echo'da yer alan habere göre, Mohamed Salah'ın arabasını kovalarken sokak lambasına çarpan ve burnundan yaralanan minik hayranı Louis Cooper'ın yanına geldi. 

Cooper'ın yakınlarının ifadesine göre minik hayranının durumunu kontrol eden Salah, Cooper ile fotoğraf çektirmesinin ardından olay mahalinde ayrıldı. 

Louis Cooper'ın büyükbabası Joe Cooper, Salah'ın başka çocukların Joe'ye zarar verdiğini düşünerek onun iyiliğini kontrol etmek için geldiğini söyledi. 

Joe Cooper; “Salah, Louis'in iyi olup olmadığını sordu ve ona sarıldı. Salah'ın bu davranışı Louis'e acısını unutturdu." dedi.

Louis Cooper'ın Alder Hey Çocuk Hastanesinde tedavi gördükten sonra durumunun iyi olduğu kaydedildi. 

2017 yılında Roma’dan Liverpool’a transfer olduğundan bu yana İslamofobya başta olmak üzere pek çok sosyal farkındalık projelerinde yer almıştı. 

Mısırlı yıldız, Time dergisinin 2019 yılının dünyanın en etkili 100 kişisi listesinde yer alan tek erkek futbolcuydu.

Sayfa Yükleniyor...