"Şampiyonlar Ligi'ni kazanabiliriz"

Paris Saint Germain'in (PSG) Brezilyalı yıldızı Neymar, bu sene tüm kupaları kazanmak istediğini söyledi. Neymar, bu yılın PSG'nin yılı olabileceğini söylerken, "Şampiyonlar Ligi'ni kazanabiliriz" dedi.

NTV Spor

08.01.2020 - 22:00

PSG'nin Brezilyalı yıldızı Neymar, geçen sezonu sakatlık nedeniyle istediği gibi kapatamazken; yeni sezon için umutlu konuştu. Geçen sezonki zorluklarını hatırlatan Neymar, hedefinin PSG ve Brezilya ile şampiyonluklar kazanmak olduğunu söyledi. "Ana amacım PSG ve Brezilya ile her şeyi kazanmak" diyen Neymar, "Yeni mücadelerle PSG ile Şampiyonlar Ligi finalini, Brezilya ile de Copa America'yı kazanmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

"Bu sezon PSG'nin yılı olabilir" diyen forvet oyuncusu, "Buraya geldiğimden bu yana, takım olarak en iyi şekilde hazırlandığımız yıl oldu. Bir şansımız var. PSG daha önce Şampiyonlar Ligi'ni hiç kazanmadı; ancak her şeyi kazanmak için mücadele edeceğiz. Kalitemizi biliyoruz ve günü geldiğinde orada olmayı umuyuoruz" diye konuştu.

PSG'nin yatırımının ana isimlerinden biri olan ancak geçen sezon yeniden Barcelona ve Real Madrid'e gelmesi gündeme gelen Neymar, 2019'u çok zorlu olarak nitelendirdi. 101 kez Brezilya Milli Takım formasını giyen Neymar, seks skandalı gibi konulura göndermede bulundu ve "Her yönden -profesyonel ve kişisel- benim için çok zor geçti. Öğrenilenler, dönüşler, terslikler oldu. Sakatlandım, kendimi incitmeye son verdim. Boşa geçen bir yılım oldu; ancak fazlasıyla tecrübelendim" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...