"Şampiyonluk için çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Bruma, basın toplantısında soruları yanıtladı, "Şampiyonluk için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

NTV Spor 27.06.2022 - 13:20 | Son Güncelleme: 27.06.2022 - 14:34

Yeni sezona hep birlikte başladıklarını söyleyen Bruma, "Yeni sezona hep birlikte başladık. Şampiyonluk için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takım iyi bir şekilde çalışıyor. Bu sezon ulaşmak istediğimiz hedeflerimiz var." dedi.

Sezona yeni başladıklarını hatırlatan Bruma, "Henüz bir hafta oldu. Kendi potansiyelimi biliyorum. İlk nedefim takıma yardım etmek. Yavaş yavaş yüzde 100'üme ulaşacağım. Bizim için önemli şey ilk resmi maçımıza kadar tüm hazırlıklarımızı tamamlamak. Yeni bir sistemle oynuyorum. Yeni sisteme alışmaya çalışıyorum. Yeni takım arkadaşlarıma da alışmaya çalışıyorum. Alıştığımda her şey yoluna girecek. Türkiye'ye ilk geldiğimde çok gençtim. Şu anda daha tecrübeliyim. Hem saha içinde hem de saha dışında daha olgunum" ifadelerini kullandı. 

Transfer sürecini de anlatan Bruma, "Transfer sürecimde hocamızdan bir telefon aldım. Kendisi beni istediğini söyledi. Hedeflerden bahsetti. Fenerbahçe büyük bir kulüp. Fenerbahçe'ye yardım etmek için buradayım. Umarım herkes iyi bir performans gösterir ve başarılı oluruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...