"Şampiyonluk konuşmak için çok erken"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Kasımpaşa maçı öncesi eksik oyunculara vurgu yaparken, "Maalesef evdeki hesap çarşıya uymadı. Ama sonuçta sahaya çıkacak 11 oyuncumuz var. Daha 9-10 maçımız var ve şampiyonluk konuşmak için çok erken" dedi.

NTV Spor 04.04.2021 - 18:55 | Son Güncelleme: 04.04.2021 - 19:46

Sergen Yalçın, Kasımpaşa maçı öncesi yayıncı beIN Sports'a açıklama yaparken, "Milli maç süreci bizim için iyi olur diye düşünüyorduk. İki üç tane idman eksiği olan oyuncularımız vardı. Onlar takıma katılır diye bekliyorduk. Maalesef evdeki hesap çarşıya uymadı. Covid, sakatlıklar, cezalılar... Hasic sezonu kapattı. Gökhan 3-4 gündür antrenmanlara başladı. Mensah haçır değil. Bayağı sıkıntı içerisindeyiz. Böyle bir zorlu süreçteyiz. Böyle şeyler oluyor. Herkeste eksik var. Sonuçta sahaya çıkacak 11 oyuncumuz var. Bugün onlarla yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışacağız" dedi.

Şampiyonluk yolunda uzun bir yolları olduğunu kaydeden Yalçın, "Küçük bir avantajımız var. Ama 9-10 maç var. Üç puanlık sistemde bu önemli değil.. O yüzden bazı şeyleri konuşmak çok erken. Çok mantıklı değil. Bugünkü maça konsantreyiz. Milli maç dönüşlerinde sıkıntılı oluyor. 14-15 bin km yol yapan oyuncum var. Kafa olarak olaydan kopmalar olabilir. Biz elimizden geldiğince bunu engellemeye çalıştık. Bakalım göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...