Şanlıurfaspor'da Ekrem Al dönemi

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Şanlıurfaspor, teknik direktör Ekrem Al ile anlaştı.

NTV Spor 22.09.2010 - 17:36

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Şanlıurfaspor, teknik direktör Ekrem Al'a emanet edildi.

Kulüp başkanı Habib Arslan, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, pazar günü Tarsus İdmanyurdu maçı sonrası eski teknik direktör Mehmet Şahan'ın istifasını yönetime sunduğunu hatırlattı.

Şanlıurfaspor'un hedeflerinin büyük olduğunu ifade eden Arslan, yönetim kurulunun istifa sonrası yaptığı toplantıda, teknik direktör arayışına girdiklerini, bunun sonucunda daha önce Banka Asya 1. Lig'de bir çok takımı çalıştıran teknik direktör Ekrem Al ile anlaştıklarını bildirdi.

Takımın hedeflenen yere gelmesi için ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Arslan,''İnanıyorum ki, Ekrem Al hocamızla hedeflerimizi yakalayacağız. Kimse moralini bozmasın. Benim de moralim bozuk değil. Daha ligde 4 maç oynadık, önümüzde 30 maç daha var, bu da 90 puan demektir. Önümüz açık, iyi bir takım kurduk. Bu konuda da Mehmet Şahan hocama teşekkür ediyorum. Büyük emekleri geçmişti. Bu takımı Ekrem Al hocamın, kariyerini, birikimini, tecrübesini üzerine  koyarak, daha iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Taraftarlardan sabır ve desteklerini bekliyorum'' dedi.

Teknik direktör Ekrem Al da hedefleri olan biri takıma geldiği için memnun olduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından teknik direktör Al, 1 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Sayfa Yükleniyor...