Şanlıurfaspor'da Reha Kapsal dönemi

Şanlıurfaspor'un başına Reha Kapsal getirildi. Sarı yeşilli kulüple 1.5 yıllığına sözleşme imzalayan Reha Kapsal, Süper Lige çıkmayı hedeflediklerini ifade etti.

NTV Spor 13.11.2013 - 16:45

PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'da teknik direktörlük görevine getirilen Reha Kapsal, resmi sözleşmeyi imzaladı.

Kapsal, kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, takımın potansiyelinin ortaya çıkarılması için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

Geçmişte çok sayıda takımla önemli başarılara imza attığını anımsatan Kapsal, benzer başarıları Şanlıurfaspor ile de yaşamak istediğini vurguladı.

Takımda kalıcı izler bırakmak istediğini belirten Kapsal, "Önümüzdeki 5 maçta zaman zaman skoru alacağız veya karşılaşmaların bazı bölümlerinde sıkıntı yaşayacağımız dönemler olabilir. Ancak bu takım bir şekilde yukarıdan kopmayacak. Ama devre arası geldiğinde takviyeyle beraber aradaki farkı net bir şekilde göreceksiniz. Ondan herhangi bir şüphem yok" diye konuştu.

Taraftarın desteğini her zaman beklediklerini dile getiren Kapsal, takımın ligin ikinci yarısında daha iyi performans yakalayabileceğini inandığını sözlerine ekledi.

Kulüp futbol şube sorumlusu İbrahim Güllüoğlu da Kapsal'ın, Şanlıurfaspor'a ciddi katkılar sunacağına inandığını söyledi.

Takımının, yeni hoca ile Süper Lig hedefine doğru ilerleyeceğini ifade eden Güllüoğlu, Kapsal'a başarılar diledi.

Sayfa Yükleniyor...