''Şanssız bir golle berabere kaldık''

Giresunspor'un Kayyum Heyeti Başkanı Dr. Cengiz Cindemir, şanssız bir golle berabere kaldıklarını, üzülmemek gerektiğini söyledi.

NTV Spor

13.09.2011 - 17:59
Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un Kayyum Heyeti Başkanı Dr. Cengiz Cindemir, Boluspor karşısında harika bir maç sergilediklerini, ancak şanssız bir golle berabere kaldıklarını söyledi.
        
Cindemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, takımın geçtiğimiz haftasonu sahasında sezonun ilk karşılaşmasında Boluspor ile 1-1 berabere kaldığını anımsattı.
        
Tüm futbolcuların 90 dakika boyunca büyük bir özveriyle mücadele ettiğini ifade eden Cindemir, ''Boluspor karşısında harika bir maç çıkardık. Ancak şanssız bir golle berabere kaldık. Üzülmemek lazım. Bir rakamının her zaman sıfırdan büyük olduğunu düşünüyorum. Bir aksilik olup yenilebilirdik de ama berabere kaldık'' dedi.
        
Cindemir, aldıkları beraberlikten dolayı futbolcuların hiçbirinin üzülmesini istemediklerini, hepsinin büyük bir mücadele örneği gösterdiğini ifade ederek,''Futbolcularımız bu ligde kesinlikle küme düşme tehlikesinin olmadığını, o yürekleriyle ligde kalıcı olacaklarını, daha iyi hedeflere koşabileceklerini gösterdiler. Hiç kimsenin küskünlüklere, kırgınlıklara yer vermeden, herkesin futbolcularımıza maddi manevi destek olmasını, böylece büyük başarılar elde edileceğine herkesin inanmasını ve bize destek olmasını istiyorum. Bu davaya Giresunspor ve Giresun davası olarak bakmak lazım. Şahsi kırgınlıkları en azından şu dönemde bir tarafa bırakmak gerekir. Tüm kamuoyu Giresunspor etrafında toplanmalıdır.'' dedi.
        
Ligde her zaman ilk maçın zor olduğunu vurgulayan Cindemir, ''Takımımız ilk maçta bize güzel ışık ve sinyaller verdi. Bu hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Akhisar Belediyespor maçında 'hedefimiz galibiyet' diye sahaya çıkıp istediğimiz sonucu almayı hedefleyeceğiz. Deplasman ya da iç saha bizim için fark etmiyor. Hedefimiz sadece galibiyettir. Çünkü futbolcularımız deplasmanda da olsa galip gelecek yüreğe sahipler'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...