"Şanssızlık mı? Bunu teknik heyetimizle değerlendireceğiz"

Konyaspor'un deplasmanda 3-2 kazandığı Kayserispor maçının ardından iki kulübün başkanı da durum değerlendirmesi yaptı.

NTV Spor 13.03.2022 - 18:16
Son Güncelleme: 13.03.2022 - 18:18

Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında konuk ettiği İttifak Holding Konyaspor'a 3-2 yenilen Yukatel Kayserispor'un kulüp başkan yardımcısı Onur Gözbaşı, toparlanacaklarına inandığını söyledi.

Gözbaşı, maçın ardından yaptığı açıklamada, 2 haftadır alınan sonuçlar nedeniyle üzgün olduklarını ifade etti.

Ligin güçlü takımlarına karşı skor üstünlüğü yakalamalarına rağmen maçın sonunu getiremediklerine dikkati çeken Gözbaşı, şunları kaydetti:

"Bir şanssızlık mı? Bunu teknik heyetimizle değerlendireceğiz. Bunu nasıl kırabiliriz, yollarını arayacağız. Takımımızın arkasındayız. Tekrar toparlanıp yolumuza devam edeceğiz. Önümüzde kupa yarı finali var. Lig devam ediyor. Güçlü takımlar karşısında skor üstünlüğünü ele geçirip bunu tutamamak, gol pozisyonları da geliyor, onları değerlendirememek... Bunları şansızlık olarak değerlendiriyorum fakat bunu mutlaka teknik heyetimizle görüşüp, çözüm arayacağız."

Fatih Özgökçen: "Kendimize bir hedef belirledik"

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, Kayserispor'un son haftalarda oldukça güzel bir oyun sergilediğini belirtti.

Maçın ilk yarısında oyundan düştüklerini dile getiren Özgökçen, "Ancak ikinci yarıya baktığınız zaman, Konyaspor şu ana kadar birçok maçta ortaya koyduğu o güzel oyunu sergilemeyi bildi. Yolumuza devam ediyoruz. Kendimize bir hedef belirledik. İnşallah o hedefe ulaşıncaya kadar bize durmak yok. Çalışmaya devam edeceğiz. 9 hafta sonunda da o hedefe ulaşacağımızı ümit ediyorum." şeklinde konuştu.

Özgökçen, Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Sayfa Yükleniyor...