"Sen merak etme hocam"

Galatasaray'da teknik direktör Mustafa Denizli, başkan Dursun Özbek'e UEFA'daki gelişmelerin transferi etkileyip etkilemeyeceğini sordu. Özbek, Denizli'ye "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Takımı daha da güçlendirmek için takviyeleri sürdüreceğiz" diyerek güvence verdi

NTV Spor

20.01.2016 - 16:59

UEFA'nın Finansal Fair Play Kriterleri doğrultusunda Galatasaray'ı 1+1 yıl Avrupa'dan men etme ihtimali, devre arası transferinde hareketli günler geçiren kulüpte soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

Transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala, sarı-kırmızılıların takviyelere devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Teknik direktör Mustafa Denizli, başkan Dursun Özbek ile görüşerek transfer konusundaki gelişmeleri öğrenmek istedi. Başkan Özbek, UEFA'dan gelecek ceza ihtimalinin transferi etkilemeyeceği konusunda Denizli'ye güvence verdi. Dursun Özbek "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Takımı daha da güçlendirmek için takviyeleri sürdüreceğiz" dedi.

Mustafa Denizli'nin raporu doğrultusunda çalışmalarına devam eden Galatasaray yönetimi, Arjantin'de Martin Benitez için masaya oturmuştu. Genç futbolcu için 5 milyon Euro'luk son teklifini yapan sarı-kırmızılılar, hala Independiente'den yanıt alamadı. Arjantin ekibi, Benitez için 8 milyon Euro isterken, Galatasaray'ın daha yüksek rakama çıkmayacağı belirtildi.

Kanat oyuncusu dışında bir forvet bir de orta saha oyuncusu isteyen Mustafa Denizli, kadrodan göndermeyi düşündüğü isimleri transferlerin durumuna göre belirleyecek.

Sayfa Yükleniyor...