Sergen Yalçın'dan Batshuayi ve Teixeira'da açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep FK maçı öncesi beIN Sports'a konuştu, "Batshuayi ve Teixeira'ya ikinci yarıda şans verebilirim" dedi.

NTV Spor 21.08.2021 - 21:17

Maç için "Zor bir maç" diyen Sergen Yalçın, "Gaziantep deplasmanları her sene zordur. Geçen sene kaybettik. İyi anılarımız yok" dedi.

Sezonun yeni başladığını vurgulayan Yalçın, "Yeni katılan oyuncularımız var. Onları da yavaş yavaş takıma adapte etmeye çalışıyoruz. Kadro derinliğini kurmaya çalışıyoruz. 3 haftalık hazrlık süreç, oyuncuların birbirini tanıma süreci. Milli maç arasına en az kayıpla tamamlamak istiyoruz. İyi hazırlandık. Geçen hafta da iyi başlamıştık" diye konuştu.

Yedek kulübesinde olan yeni transferler Batshuayi ve Teixeira'nın durumlarıyla ilgili olarak ise Sergen Yalçın, "Batshuayi hazır durumdu. Alex de hazırlanmaya başladı.
İkisini de oyunun ikinci bölümünde son yarım saatlik veya 45 dakikalık bölümde oynatmak istiyoruz. Ancak Türk veya yabancı durumu var. Ona göre ayarlama yapacağız. Onları da ikinci bölümde oynatmayı planlıyoruz" açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...