Sergio Ramos: 'Elveda' değil, 'görüşürüz' diyorum...

Real Madrid'den ayrılan Sergio Ramos, Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı ve duygularını yazdı.

NTV Spor 17.06.2021 - 20:20

Real Madrid'de bir dönem sona erdi. 2005'te Sevilla'dan İspanyol devine transfer olan Sergio Ramos'un Santiago Bernabeu'daki 16 yıllık kariyeri sona erdi.

Real Madrid uzun yıllar takım kaptanlığını yapan 35 yaşındaki Ramos için veda töreni düzenledi. Ramos veda ederken gözyaşlarına hakim olamadı.

Sergio Ramos, Twitter hesabından kazandığı kupalarla bir poz paylaştı ve duygularını dile getirdi. Ramos, şunları yazdı:

"Bu günün geleceğini hiç düşünmemiştim ama her şeyin bir başlangıcı ve bir sonu var. Bugün evime, taraftarlarıma, takım arkadaşlarıma, uğruna her şeyimi verdiğim, kalbimi ve ruhumu adadığım bu formaya veda ediyorum. 16 yıllık bu yolculuğa dönüp baktığımda duyduğum minnet ve gururu kelimelerle ifade edemem. Silinemez ve tarif edilemez duygularla hafızama kazınmış 22 kupayla ayrılıyorum. Kulübüme, takım arkadaşlarıma ve hocalarıma teşekkür ederim. Ve özellikle size teşekkür ederim; Madridistalar. Kalbimin derinliklerinden, bunu mümkün kılan ve bu inanılmaz yolculukta bana eşlik eden herkese teşekkür ederim. Elveda demeyeceğim, sadece yakında görüşürüz diyeceğim çünkü geri döneceğim."

Sayfa Yükleniyor...