"Sezona iyi başlamak istiyoruz"

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, ilk maçta Gençlerbirliği'ni mağlup edip sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

NTV Spor 05.09.2011 - 17:53

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Gençlerbirliği karşısında iyi bir mücadele ortaya koyarak sezona iyi başlamak istiyoruz'' dedi.

Yılmaz, Orduspor'la oynadıkları hazırlık maçı ve bu hafta Gençlerbirliği ile yapacakları lig karşılaşması hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Orduspor karşısında ortaya konulan mücadeleden yönetim olarak memnun olduklarını ifade eden Yılmaz, ''Samsunspor'un parlak geleceği için yürütülen çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyoruz. Yeni sezonda başarılı bir takım olacağımız inancındayım'' dedi.

Gerçekleştirilen transferlerle takımın gücüne güç kattıklarını belirten Yılmaz, ''Takımımıza yaptığımız transfer ile daha güçlü bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Artık Samsunspor daha önceki maçlara nazaran daha güzel bir şekilde mücadele ediyor. Çalışmalarımızın meyvelerini almak yönetim olarak bizi çok mutlu ediyor. Yönetim olarak takımımızı yakından takip ediyoruz.  Takımımızın zamanla daha iyi konuma geleceğine inanıyorum. Gençlerbirliği karşısında iyi bir mücadele ortaya koyarak sezona iyi başlamak istiyoruz. Bizim için önemli olan takımımızın centilmence bir mücadele ortaya koyması. Tabi bu maçta en büyük arzumuz galibiyet alarak sezona en iyi şekilde başlamaktır'' şeklinde konuştu.

MURAT CEYLAN'IN TRANSFERİ
Geçtiğimiz günlerde Gaziantepspor'dan transfer ettiklerini duyurdukları Murat Ceylan'ın transferinin kulübü tarafından engellenmesinin kendilerini üzdüğünü de ifade eden Yılmaz, ''Murat Ceylan ile her konuda anlaşıp takımımıza dahil etmişken son anda Gaziantepspor'dan kaynaklanan sorunlar bizi derinden üzdü. Murat Ceylan ile her konuda anlaşmışken Gaziantepspor tarafından oyuncunun takımımıza gönderilmemesinden dolayı Gaziantepspor'a kırgınız. Samsunspor yönetimi olarak takımımız adına maddi ve manevi anlamda elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah yeni sezona en iyi şekilde başlayarak hedeflerimize ulaşırız'' dedi.

Bu arada takımdaki genç oyunculardan Oğuzhan Saraçoğlu ile Armağan Kuş'u Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Çarşambaspor'a 1 yıllığına kiraladıklarını da vurgulayan Yılmaz, ''Bu iki oyuncumuza da Çarşambaspor'da başarılar diliyoruz'' dedi.

Samsunspor camiası olarak şiddete karşı olduklarını da söyleyen Yılmaz, taraftarlardan spor şehri Samsun'a ve Samsunspor'a yakışan bir şekilde takımlarını desteklemelerini istedi.

Sayfa Yükleniyor...