Siirtspor'da yüzler gülüyor!

Pazarspor'u sahasında mağlup eden Siirtspor'da teknik direktör Ramazan Silin, her maç oyun kalitelerini arttırdıklarını söyledi.

NTV Spor

10.10.2011 - 15:59

3. Grup ekiplerinden Siirtspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, her maçta oyun kalitesinin biraz daha arttığını kaydetti.

Silin, sahalarında oynadıkları Pazarspor maçının ilk dakikalarında ellerine geçirdikleri fırsatları yeterince değerlendiremediklerini, ancak sahadan galibiyetle ayrılmayı bildiklerini belirtti.

Karşılaşmada üstün tarafın kendileri olduğunu, ancak daha maçın ilk dakikalarında yakaladıkları fırsatları gole çeviremediklerini kaydeden Silin, "Maç boyunca oyunumuzu disiplinli bir şekilde ortaya koyduk. Bitiş düdüğüne kadar oyun disiplinini elden bırakmadık. Takımdaki her oyuncu ekip ruhu ile oynadı. Bu galibiyetle puanımızı 14'e çıkardık. Rakip takım Pazarspor, bütün Karadeniz bölgesi takımları gibi güçlü bir fizik ve mücadeleci anlayışa sahipti. Biz de mükemmel bir oyun ortaya koyduk. Bu maçta görevini en iyi şekilde yerine getiren taraftarlarımızdı. Centilmence, spor ruhuna uygun tezahüratlarıyla takımı motive ettiler. Rakiplerimize ilk deplasman mağlubiyetini tattırdık. Bu da aldığımız galibiyete daha farklı bir anlam katıyor. Zaman bizim lehimize işliyor.  Her maçta oyun kalitemiz biraz daha artıyor. Oyunumuzun güzelliklerine güzellik katıyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...