"Şimdi başkaları yaşasın"

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 1-0 yendikleri Mersin İdman Yurdu maçına ilişkin ''Bu ligde çok uzun süre altta kalan bir takım olarak orada ne olduğunu iliklerine kadar tüm kesimlerle yaşadık. Şimdi başkaları yaşasın'' dedi.

NTV Spor 08.12.2012 - 01:41

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Vural, gazetecilere yaptığı açıklamada, pozisyon zenginliğiyle 1-0 kazandıkları bir maçı geride bıraktıklarını kaydetti.

Puan cetvelinde üstlerinde olan Kayserispor, İstanbul Büyükşehir Belediye ve Kardemir Karabükspor takımlarının zor maçlar oynayacaklarını ifade eden Vural, bu maçların istediği gibi neticelenmesi halinde ligde birkaç basamak yukarı çıkmak gibi bir şans elde etmiş olacaklarını söyledi.

İki maçı üst üste kazanmanın kendileri için önemli olduğunu belirten Vural ''Tabii takıma birkaç ilave yapmayı düşünüyoruz. Sıkıntı çekmek istemiyoruz. Bu ligde çok uzun süre altta kalan bir takım olarak orada ne olduğunu iliklerine kadar tüm kesimlerle yaşadık. Şimdi başkaları yaşasın'' dedi.

Futbolculardan Murat Kayalı sahalarında hiç galibiyetleri olmadığını, galibiyetle bunu sağladıklarını söyledi. Kayalı, ''Çok sıkı bir dönemeçten geçiyoruz. Önümüzde bir dönüm maçı daha var. Tüm maçlarımızı final niteliğinde oynayıp taraftarımıza her hafta 3 puan hediye etmek istiyoruz'' diye konuştu.

Köksal Yedek ise sezon başından beri sürekli ligin dibinde olmalarının kendilerinde stres yarattığını belirterek, seri halinde galibiyetler alıp üst sıralara tırmanmak istediklerini kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...