Şimdi de 120 milyon Euro

İspanyol basınında Liverpool'dan Coutinho'nun Barcelona'ya transferi hakkında sürekli farklı haberler çıkıyor. Barça'nın 100 milyon Euro'nun üstüne çıkmayacağı ve Coutinho Şampiyonlar Ligi'nde oynayamayacağından transferin yaz dönemine bırakıldığı haberleri sonrası Sport Gazetesi, "Barcelona, Liverpool'a Coutinho için Ocak'ta 120 milyon Euro önerecek" diye yazdı

NTV Spor 09.11.2017 - 16:37
AP

Philippe Coutinho'nun Liverpool'dan Barcelona'ya transferi yaz döneminde yılan hikayesine dönmüş, Barcelona Brezilyalı futbolcuyla anlaşmasına karşın İngiliz kulübünü ikna edememişti.

Ara transfer dönemi yaklaşırken Barcelona'nın Coutinho sevdasıyla ilgili Avrupa basınında son derece farklı haberler çıkmaya devam ediyor.

İspanyol gazeteleri son dönemde önce Barcelona'nın yaz dönemindeki 100 milyon Euro'luk bonservis teklifini yükseltmeyeceğini yazdı. Bunu, "Coutinho Liverpool ile Şampiyonlar Ligi'nde süre aldığı için Barcelona bu transferi dondurdu. Alacakları forveti Şampiyonlar Ligi'nde oynatmak istiyorlar. Bu nedenle Coutinho için Liverpool ile yazın görüşecekler" haberleri izledi.

Ve son olarak Barcelona'ya yakın gazetelerden Sport, Coutinho'nun transferi hakkında şu özel haberi yaptı: "Barcelona, Ocak ayında Liverpool'a Philippe Coutinho için 120 milyon Euro teklif edecek. Barcelona ve Coutinho arasında Haziran ayında varılan anlaşma aynen geçerli olacak. Liverpool ikna edilirse, Coutinho Barcelona'ya 5 yıllık imza atacak."

Sayfa Yükleniyor...