'Şimşek' gibi geçti!

Denizlispor'da Yusuf Şimşek dönemi sona erdi. Yeşil siyahlı kulüpte futbol direktörü Ümit Turmuş'un ardından 3 Ekim'de göreve getirilen teknik direktör Şimşek de koltuğundan ayrıldı.

NTV Spor 16.12.2013 - 19:25
PTT 1. Lig ekiplerinden Tekden Denizlispor'da teknik direktör Yusuf Şimşek görevinden istifa etti.
     
Şimşek, yaptığı yazılı açıklamada, yıllarca formasını giydiği ve kaptanlığını yaptığı Denizlispor'un zor gününde göreve gelmeyi kabul ettiklerini, kendisinin ve ekibinin hiçbir maddi çıkar talep etmeden boş mukaveleye imza attıklarını kaydetti. Ligde 9 maçta 1,55 puan ortalaması yakaladıklarını ve 14. sıraya yükseldiklerini belirten Şimşek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
     
"Göreve geldiğimizde sondan ikinci olan tüm otoritelerin banko düşer dediği ve hiçbir kariyerli teknik direktörün gelmek istemeyeceği ortamdan, her teknik adamın gelmek isteyeceği ortama gelinmiştir. Bugün itibariyle uzun dönemli çalışma, futbolculara yapılan yetersiz ödemeler, futbol direktörlüğünün oluşturularak planlı ve sürdürülebilir başarı yakalama gibi taleplerimiz karşılanmadığından, çok sevdiğim Denizlispor'a zarar vermemek ve başkanın önünü açmak için görevimizden istifa ediyoruz."
     
Tekden Denizlispor'da gün içinde futbol direktörü Ümit Turmuş da görevinden istifa etmişti.
     
       

Sayfa Yükleniyor...