Sinan Gümüş ile sözleşme yenilenmeyecek

Fenerbahçe derbisi öncesinde takımlarını uğurlamaya gelen taraftarlar ile ilgili sözleri nedeniyle tepki çeken Sinan Gümüş, özür dilese de Galatasaray’daki geleceğini tamamen bitirdi!

NTV Spor 16.04.2019 - 09:58

Galatasaray'ın Fenerbahçe derbisi için tesislerden ayrılması sırasında taraftarların uğurlamasını çeken Diagne'nin videosuna yansıyan sözleri nedeniyle büyük tepki çeken Sinan Gümüş, özür dilese de sarı-kırmızılı kulüpteki geleceğini tamamen bitirdi.

Habertürk'ün haberine göre; Kadıköy’de oyuna sonradan girdikten sonra da etkili olmayan 25 yaşındaki oyuncu, maç sonrası Florya’ya takımlarını karşılamaya gelen taraftarlardan da tepki görmüştü. Bu sezon performansıyla sınıfta kalan gurbetçi futbolcunun sezon sonu sözleşmesi sona erecek.

Sarı-Kırmızılı camiada istenmeyen adam durumuna düşen Sinan’ı hem taraftar tepkisi hem de yetersiz performansı nedeniyle teknik direktör Fatih Terim, gelecek sezonki kadro planlamasında düşünmüyor.


Terim, kalan haftalarda da zorda kalmadıkça öğrencisine görev vermeyi düşünmezken, Sinan’ın sezon sonu bitecek olan kontratı da uzatılmayarak ve yollar ayrılacak.

Sayfa Yükleniyor...