Sivasspor'da imza töreni

Sivasspor, Batuhan Karadeniz, Serdar Özkan, Macauley Chrisantus, Musa Sinan Yılmazer, Berk Neziroğluları, Pekin Köşnek ve kaleci Deniz Öksüz ile sözleşme imzaladı.

NTV Spor 24.07.2014 - 19:51

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor, futbolcular Batuhan Karadeniz, Serdar Özkan, Macauley Chrisantus, Musa Sinan Yılmazer, Berk Neziroğluları, Pekin Köşnek ve kaleci Deniz Öksüz ile sözleşme imzaladı.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, geçen sezonu ilk 5 içerisinde tamamladıklarını ve başarılı bir yıl geçirdiklerini söyledi.

Geçen sezon ilk 11'de oynayan futbolculardan sadece biriyle yollarını ayırdıklarını dile getiren Otyakmaz, "Bu sezonu ilk 5'ten daha iyi noktada kapatmak için hocamızın belirttiği hedefler doğrultusunda gerekli transferleri gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Arkadaşlarımızın katılımıyla taraftarımıza daha güçlü, ilk 3'ün içerisinde yer alacak bir Sivasspor izlettireceğiz" diye konuştu.

Daha sonra, futbolcuları tek tek tanıtan Otyakmaz, özellikle Trabzonspor'dan transfer edilen golcü oyuncu Batuhan Karadeniz'den beklentilerinin yüksek olduğunu kaydetti.

Batuhan ile ilgili kendisine soru soranlara 31 Mayıs 2015'e randevu verdiğini aktaran Otyakmaz, "Çok iyi bir sezon geçireceğine başta ben olmak üzere yönetim kurulumuz da inanıyor" dedi.

Otyakmaz, yeni transferlerden büyük beklentileri olduğunu ifade etti.

FUTBOLCULARIN GÖRÜŞLERİ
Yeni transferlerden kaleci Deniz Öksüz, Süper Lig'de ilk kez oynayacağını söyledi.

Sivasspor'a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Öksüz, hedeflerini her zaman yüksek tuttuğunu dile getirdi.

Öksüz, Korcan Çelikay ile Sivasspor'un kalesini en iyi şekilde koruyacaklarını söyledi.

1461 Trabzon'dan kadroya dahil edilen Berk Neziroğluları da Sivasspor'un çok büyük bir camia olduğunu, takıma katkı sağlamaya çalışacağını belirtti.

İspanya 2. Lig takımlarından Las Palmas'tan transfer edilen Nijeryalı forvet Macauley Chrisantus ise transferinde katkısı olanlara teşekkür etti.

Büyük bir kulübe geldiğini dile getiren Chrisantus, "Buraya layık olmak için elimden geleni yapacağım. Burada olmak benim için büyük bir şeref" ifadesini kullandı.

Trabzonspor'dan transfer edilen Batuhan Karadeniz de Sivasspor formasını giyeceği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Büyük takımlarda değil, hedefi olan takımlarda oynamak önemli. Sivasspor'un da benim de hedeflerim büyük. İnşallah, bana güvenenleri mahcup etmem" diye konuştu.

Elazığspor'dan kadroya dahil edilen Serdar Özkan ise Sivasspor'un geçen sene çok iyi bir sezon geçirdiğini ifade ederek, bu başarıyı devam ettirmek ve takıma katkı sağlamak istediğini söyledi.

Samsunspor'dan transfer edilen Musa Sinan Yılmazer, sezonu çok iyi yerlerde bitirmek için çalışacaklarını ifade etti.

Anadolu Üsküdar'dan kiralanan Pekin Köşnek de Sivasspor'da başarılı olmak için çalışacağını söyledi.

Konuşmaların ardından futbolcular Batuhan Karadeniz, Chrisantus, Musa Sinan Yılmazer ve Berk Neziroğluları üçer, Serdar Özkan ise 2 yıllık sözleşmeye imza attı. Sivasspor'un pilot takımından kiralanan Pekin Köşnek 1, Deniz Öksüz de 2 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Sayfa Yükleniyor...