Emre Mor'dan yeni sezon mesajı

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Mor'dan teşekkür mesajı geldi.

NTV Spor 02.08.2019 - 21:54

Galatasaray'ın Celta Vigo'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Emre Mor, açıklama yaptı. Genç oyuncu, Instagram hesabı üzerinden taraftar ve teknik direktör Fatih Terim'e teşekkür etti.

"Kulübüm Galatasaray ve tüm taraftarlarımıza sıcak karşılama için çok teşekkür ederim, şimdiden sevginizi kalbimde hissediyorum. Hayat, hata yapmaktan, hatayla yüzleşmek için cesarete sahip olmaktan ve bu deneyimlerden elde edilen bilgilerle ileriye adım atmaktan geçer... Bana inandığı ve bu şansı verdiği için Fatih Terim hocama teşekkür ederim.. Her şeyimi vereceğime ve sizi gururlandıracağıma söz veriyorum"

EMRE MOR'UN GALATASARAY'A MALİYETİ BELLİ OLDU

View this post on Instagram

Kulübüm @galatasaray ve tüm taraftarlarımıza sıcak karşılama için çok teşekkür ederim, şimdiden sevginizi kalbimde hissediyorum 🤗 Hayat, hata yapmaktan, hatayla yüzleşmek için cesarete sahip olmaktan ve bu deneyimlerden elde edilen bilgilerle ileriye adım atmaktan geçer... Bana inandığı ve bu şansı verdiği için @fatihterim hocama teşekkür ederim.. Her şeyimi vereceğime ve sizi gururlandıracağıma söz veriyorum💛♥️ Thank you for a warm welcome from the club @galatasaray and fans, feel loved and accepted already🤗 Wisdom comes from making mistakes, having the courage to face them, and make adjustments moving forward based upon the knowledge aquired through those experiences. Thank you @fatihterim for believing in me.. I will give my all and make you proud!💛♥️

A post shared by Emre Mor (@emre.mor9) on

Sayfa Yükleniyor...