"Sonuna dek mücadelemizi sürdüreceğiz"

TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Ümit Erol Tok, ligde kalmak için sonuna kadar mücadele edeceklerlini ve her şeyi yapacaklarını ifade etti.

NTV Spor 25.04.2013 - 18:51

TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Ümit Erol Tok, "Sonuna dek mücadelemizi sürdüreceğiz ve ligde kalmak için gereken her şeyi yapmaya çalışacağız" dedi.

Tok sezonun bitimine 3 hafta kaldığını hatırlattı. Bu 3 maçta bitiş düdüklerine kadar mücadelelerini ısrarla sürdüreceklerini belirten Tok, "Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında beraberliği bile kabul tmezken son dakikada yediğimiz golle mağlup olduk. Elbette kolay sindirilebilen bir durum değil. Sadece sahada mücadele etmeniz yetmiyor. Dış etkenler de alacağınız puanı etkiliyor. Gaziantep maçında hakemin olumsuz etkisi çok büyüktü. Bizim de kabahatlerimiz var. Çok gol kaçırdık. 6-2 kazanabileceğimiz maçı 3-2 kaybettik" ifadelerini kullandı.

Tok, içinde bulundukları durumun dezavantajlı gibi göründüğünü ancak bu konumdaki tek takımın kendileri olmadığını anlattı.

Ligde 9 takımın küme düşme ihtimali bulunduğuna dikkati çeken Tok, "Düşme kelimesiyle ilişkilendirilen tek takım biz değiliz. Sonuna dek mücadelemizi sürdüreceğiz ve ligde kalmak için gereken her şeyi yapmaya çalışacağız" ifadesini kullandı.

Tok, deplasmanda Adana Demirspor karşısında alabilecekleri 3 puanın, lige tutunma anlamında kendilerini iyi bir konuma getireceğini sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...