"Sörloth... Başkanımız çalışma yapıyor"

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, golcü oyuncu için itirafta bulundu. Avcı eski golcüleri Sörloth için "Keşke olsa... Başkanımız onunla ilgili çalışma yapıyor" dedi. Avcı, ismi Bordo Mavililer'le anılan Marek Hamsik ile de ilgilendiklerini açıkladı.

NTV Spor 31.05.2021 - 15:52 | Son Güncelleme: 31.05.2021 - 15:59

Abdullah Avcı, Trabzonspor'un transfer gündemiyle ilgili konuştu itiraflarda bulundu. İsmi Bordo Mavililer'le anılan Sörloth ve Hamsik'i doğrulayan Avcı, "Sörloth keşke olsa... Başkanımız onunla ilgili çalışma yapıyor. Hangi boyutta olduğunun bilgisini alıyorum. Bekleyeceksek Sörloth'u beklemeye razıyım. Olabiliyorsa bu bizi mutlu eder. Olmazsa B planımız hazır." dedi.

Marek Hamsik için de "Doğru" diyen Avcı, "İstemez misin? Büyük oyuncu. Keşke öyle bir şey olabilse. Ama bunların hepsinin içinde Trabzonspor kulübünün ekonomisinin uygun olması lazım. Trabzonspor'a bir oyuncu alıırken diğer unsurları da dikkate alması lazım. Trabzonspor, en fazla kendi içinde yetişen oyuncuyu Gençlerbirliği ile birlikte oynatan takım. Buna da dikkat etmemiz lazım" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...