"Sörloth şok etkisi yaptı"

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 2-1 yenildikleri Trabzonspor maçı sonrası takımından memnun olduğunu söyledi. Tecrübeli teknik adam, Sörloth'un oynamasına vurgu yaptı ve "Olacağını beklemiyorduk. Şok etkisi yaptı" dedi.

NTV Spor

16.02.2020 - 18:50 | Son Güncelleme: 16.02.2020 - 19:00

Maçı değerlendiren Rıza Çalımbay, "Maça başlar başlamaz hemen başında gol yemek iyi bir şey değil. Bir yandan da iyi bir şey, atınca dönüp atabilirsin ama biz ikincisini de yedik. Güzel şeyler yaptık son bölümde. 3 arkadaşımız sakatlanarak oyundan çıktı" dedi.

Karşılaşmada bir gol atan ve 2. golünde hazırlayıcısı Alexander Sörloth'a vurgu yapan Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Sörloth'un cezalı olacağını, olmayacağını tahmin etmiyorduk. Hakikaten çok etkili biri. Son anda beklemiyorduk. O bize şok etkisi yaptı ama ona göre tedbir almamız, bilmemiz gerekiyordu." ifadelerini kullandı.

Takımından sözlerinin sonunda övgüyle bahseden Rıza Çalımbay, "Ben ne olursa olsun takımımdan memnunum. 11 günde 3 tane maç oynadık. Bunu dar bir kadroyla oynadık. Bizim için en önemli maç Alanya maçı. Ondan sonra normal bir periyota giriyoruz. Sakatlar da dönüyor." diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...