Şota'dan hakeme sitem

Şota Arveladze, ''Beklediğimiz gibi zor bir maç oldu ama yediğimiz ikinci gol, tamamen ofsattı'' dedi.

NTV Spor 06.12.2010 - 23:51

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze, 2-2 berabere biten Kayserispor-Eskişehirspron maçından sonra yaptığı açıklamada, maçı iyi okuduklarını, iyi top oynadıklarını söyledi.

İlk golün erken geldiğini ve biraz şanssızlık getirdiğini ifade eden Arveladze, ''Maçı 1-1'den sonra toparladık, ancak tam bu arada bir gol daha yedik. Ancak tam anlamıyla bir ofsayt golüydü. Hakemlerle ilgili konuşmak istemiyorum, ama hakemin 5-6 hatası oldu. İkinci golü yedikten sonra yeniden toparladık, ancak galibiyet golünü atamadık'' diye konuştu.

Maçın son bölümlerinde sakatlanarak oyun dışında kalan Eren Güngör'ün durumunun kötü olduğunu bildiren Arveladze, ''Eren'in durumu kötü görünüyor ancak şu an tam ne olduğunu bilemiyoruz. İnşallah çabuk iyileşir ve aramıza döner'' dedi.

Kayserisporlu Ali Bilgin, erken bir gol yediklerini ama maçtan kopmadıklarını belirterek, ''Tekrar toparlandık ve galibiyet golünü de aradık. Takım olduğumuzu gösteriyor. Hocamızın da söylediği gibi ofsayttan bir gol yedik ve beraberlik aldık. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Eren kardeşimize acil şifalar diliyoruz. Yeni sakatlıktan çıkmıştı ve yine tekrar kötü sakatlandı. İnşallah en kısa zamanda toparlanır ve aramıza döner''  diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...