Sözleşmesi feshedilecek mi? PSG'de Sergio Ramos çıkmazı

Sergio Ramos, Paris Saint-Germain'e büyük bir hamleyle transfer oldu. Ancak Fransız kulübü yıldız savunmacı hakkındaki olumlu izlenimlerden uzaklaştı.

NTV Spor 02.11.2021 - 00:37

Paris Saint-Germain sezon başında rüya kadrosuna rüya gibi yıldızları takviye etti. Bunlardan en dikkat çekici hamle şüphesiz Lionel Messi transferiydi.

Ancak Fransız devinin Sergio Ramos hamlesi de çok konuşuldu. Real Madrid'de geçirdiği 15 yılın ardından Ramos'un bir sonraki durağı merak konusuydu ve PSG bu fırsatı kaçırmadı. Yıldız futbolcu Fransız ekibinin yolunu tuttu.

İspanyol savunmacının PSG'ye katılmasının üzerinden uzun bir zaman geçmese de Fransız basınında ayrılık iddiaları konuşulmaya başlandı.

Le Parisien'de yer alan habere göre Paris Sain-Germain henüz somut adımlar olmasa da Sergio Ramos'un sözleşmesinin feshedilme ihtimali artık imkansız değil.

PSG, Ramos'un sözleşmesini neden feshetmeyi düşünüyor?

Sergio Ramos, Fransız devine büyük umutlarla geldi. Ancak İspanyol yıldız şu ana kadar hiçbir maçta görev alamadı.

Sakatlığı bulunan Ramos yaklaşık 100 gündür sahalardan uzak. Yıldız futbolcunun bugünlerde antrenmanlara başlaması bekleniyor ancak oyuncunun fit duruma gelmesi için süre şart.

Tüm bunları değerlendiren PSG için Sergio Ramos ile yolları ayırma fikri gündeme gelebilir.

PSG ile Ramos arasında sözleşme çıkmazı

PSG her ne kadar oyuncuyu gönderme kararı alsa bile bu durum kolay olmayabilir. Oyuncunun sözleşmesindeki madde nedeniyle Fransız devi problemle yüzleşebilir.

Mundo Deportivo'ya göre PSG oyuncunun sözleşmesini feshetmesi durumunda tazminat ödemek zorunda.

Sayfa Yükleniyor...