Spor camiasından Beşiktaş için geçmiş olsun mesajı

1'i futbolcu 7 çalışanında corona virüs testi pozitif çıkan Beşiktaş için spor camiası geçmiş olsun mesajları yayımladı.

NTV Spor

14.05.2020 - 14:17 | Son Güncelleme: 14.05.2020 - 14:19

Beşiktaş'ta tüm futbolcular, teknik heyet ve tesis çalışanlarına yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi sonucunda, 8 kişide pozitif vakaya rastlandığı açıklandı.

Bu açıklamanın ardından Siyah - Beyazlılar için geçmiş olsun mesajları yayımlandı.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
TFF'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Yapılan kontrollerde Covid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Kulübü futbolcu, teknik heyet, tesis çalışanlarına ve Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz" denildi.

FENERBAHÇE
Sarı-lacivertli kulübün Twitter hesabında yer alan mesajda, "Kovid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Kulübü futbolcuları, teknik ekibi ve tesis çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Beşiktaş" ifadelerine yer verildi.

TRABZONSPOR
Bordo-mavili kulübün, sosyal medya hesabında yer alan açıklamada, "Yapılan Kovid-19 testleri sonucunda sekiz kişide pozitif vakaya rastlandığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz." ifadesi kullanıldı.

GAZİANTEP FK
Kulübün sosyal medya hesaplarından her iki kulüp için yapılan paylaşımlarda, "Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede güzel haberler almayı umut ediyoruz" denildi.

MKE ANKARAGÜCÜ
Başkent temsilcisinin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Geçmiş olsun Beşiktaş. Koronavirüs testi pozitif çıkan 8 kişiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını umut ediyoruz" denildi.

GENÇLERBİRLİĞİ
Başkent kulübünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, testi pozitif çıkan 8 kişinin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz" denildi.

GÖZTEPE
Göztepe, "Geçmiş olsun Beşiktaş" başlığıyla yayınladığı mesajda, "En kısa sürede iyi haberlerinizi bekliyoruz" ifadelerine yer verdi. 

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU
Federasyonun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Beşiktaş Futbol Takımı'nda futbolcular, teknik ekip ve tesis çalışanlarına yapılan Kovid-19 testinde sekiz kişinin sonuçlarının pozitif çıktığını üzülerek öğrendik. Beşiktaş Kulübüne ve Kovid-19 testleri pozitif çıkan personele içtenlikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız" ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...