"Şu an iyiyiz ama yüzde yüz değiliz"

Elazığspor'un, Torku Konyaspor'u 2-0 yendiği maçın ardından Elazığspor Teknik Direktörü Trond Sollied açıklamalarda bulundu. Sollied, şu an takım olarak iyi durumda olduklarını; ancak yüzde yüz durumda olmadıklarını söyledi.

NTV Spor 16.09.2013 - 01:21

Elazığspor'un, Torku Konyaspor'u 2-0 yendiği maçın ardından Elazığspor Teknik Direktörü Trond Sollied açıklamalarda bulundu.

Takımından memnun olduğunu belirten Sollied, "İlk yarı iki takım da iyi bir maç sergiledi. Çok etkili mücadeleler oldu. İlk şansımızı değerlendirdik gole çevirdik. Takıma bu moral getirdi. İkinci şansımızı da iyi değerlendirdik 2-0 öne geçtik. Devreye 2-0 önde girdik. İkinci yarıda da biliyorduk Konyaspor'un üzerimize geleceğini daha çok risk alacaklarını. İkinci yarıda da izlediğiniz gibi iki kaleci de çok iyi kurtarışlar yaptı. İki kaleciye de teşekkür etmemiz lazım, maç 5-2 veya 6-2 bitmedi. Evet takımımla çok mutluyum. Kazanma hırsını gösterdi. Birbirlerine çok iyi yardımda bulundular. Bu bizim ilk maçımız gol yemedik tabi çok mutluyuz. Şu an iyiyiz ama tam yüzde yüz değiliz çünkü biliyorsunuz takıma geç katılan arkadaşlarımız oldu. Ondan dolayı takım tam yüzde yüz değil. Pozisyon geri durduğundan iyi çalışarak daha iyi duruma getireceğiz önümüzdeki maçlarda. Bilica ile hiçbir sorun yok. Tek bu maç için tercihimizden dolayı. Bilica ve İbrahim Kaş arasında tercih etmemiz gerekiyordu. Arada 10 yaş yaş farkı var. Sistemimizde çok fazla bir değişiklik olmadı. Tek pozisyon olarak kaymalar oldu. Tabi ki yavaş yavaş bunu daha da geliştirip daha da iyi duruma getireceğiz" dedi.

Sayfa Yükleniyor...