"Şu anda kaybettiğimiz bir şey yok"

Fenerbahçeli Bruno Alves, Gençlerbirliği karşısında alınan yenilginin ardından, "Şu anda kaybettiğimiz bir şey yok" dedi.

NTV Spor 15.03.2015 - 23:37

Kendileri için zorlu bir maç olduğuinu söyleyen Alves, "Geçtiğmiiz hafta aldığımız galibiyet önemliydi ve bunun moraliyle buraya geldik. Ancak daha önceki gibi iyi bir mücadele sergileyemedik. Bu akşam kazanmak istiyorduk ama istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Şu anda kaybettiğimiz bir şey yok. Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. En hızlı şekilde galibiyetler almak ve oyunumuza dönmek istiyoruz" dedi.

Yenilginin nedeni olarak ise Portekizli oyuncu, "Yenilgiye bahane aramak yersiz. Tek bir sebep olmaz. Geçen haftaki galibiyetten sonra bu hafta için gerçekten iyi motive olduk. Bu maça çok iyi hazırlandık. Ama maalesef sahadan istediğimiz sonuçla ayrılamadık. Bunun özel bir nedeni yok" ifadelerini kullandı. 

Önümüzdeki hafta sonunda oynayacakları Beşiktaş maçını da yorumlayan defansb oyuncusu, "Öncelikle bu akşamki karşılaşma da bizim için önemliydi. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bugün kafalarımız, gelecek haftaki maçta çıkmadık. Tamamen bu maçı düşündük. Bu maç geride kaldığına göre, hafta boyunca iyi çalkışıp pazar günü iyi bir oyun ortaya koyup kazanmak istiyoruz" diye sözlerini bitirdi.

Sayfa Yükleniyor...