Süper Lig | Nenad Bjelica: İyi oyunumuza ve skorlara devam etmek istiyoruz

Trabzonspor Teknik Direktörü Nenad Bjelica Giresunspor karşısında alınan galibiyetle ilgili, "Bizim adımıza uzun bir aradan sonra deplasmandan galibiyetle dönebilmek çok güzel." dedi.

Batuhan Özokan - NTV Spor 31.05.2023 - 00:47
Süper Lig | Nenad Bjelica: İyi oyunumuza ve skorlara devam etmek istiyoruz

Spor Toto 'in 36. haftasında deplasmanda Bitexen Giresunspor'u 4-2 mağlup eden 'un teknik direktörü Nenad Bjelica, Giresunspor karşısında alınan galibiyetten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Bjelica, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, takımımı kutladığını söyledi.Karşılaşmanın geneline bakıldığında gayet iyi bir iş çıkardıklarını aktaran Bjelica, şöyle konuştu, "Bugün maçın 4-0'a kadar olan kısmın tamamını domine ettik. Birçok gol pozisyonu yakaladık. Daha fazla gol atabilecek fırsat elimizde vardı. Bu fırsatları yakalarken rakibimize fırsat vermemeyi de başardık. 4-0'dan sonra belki biraz da rahatlamanın etkisiyle 2 tane gol yedik. Ama maçın geneline baktığımızda gayet iyi bir iş çıkardığımızı söyleyebilirim."

Bjelica, deplasmandan galibiyetle dönmelerinin mutluluğunu yaşadıklarını aktararak,"Bütün takımı, bütün oyucularımı tebrik ediyorum. Bizim adımıza uzun bir aradan sonra deplasmandan galibiyetle dönebilmek çok güzel. Bu iyi oyunumuza ve skorlara devam etmek istiyoruz." diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...