"Taçtan gol yemeyeceksin..."

Süper Lig'in 20. haftasında Trabzonspor sahasında İttifak Holding Konyaspor'u 3-1 yendi. Abdülkadir Ömür, Ömer Ali Şahiner'in müdahalesi sonrası sakatlık yaşayarak yerini Flavio'ya bıraktı. Yeni transfer Berat Özdemir, 73. dakikada Abdülkadir Parmak'ın yerine oyuna girerek ilk maçına çıktı.

NTV Spor 19.01.2021 - 21:40

Karşılaşmanın ardından konuşan Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, "Abdülkadir bizim için alternatifi olmayan bir oyuncu. Fakat çok kötü bir kırk olmadığını umuyorum. Sağlık kurulumuz gereken açıklamayı yapacaktır, ben ne desem yanlış olur" dedi.

"Adım adım gelişiyoruz. Daha geliştirmemiz gereken durumlarımız var. Mesela taçtan gol yemeyeceksin. Kazandık, mutluyuz. Bir yandan da üzüntümüzü yaşıyoruz"

"Futbolcuyken iki sezon şampiyonluk yaşadığım takımda bana 'Bırak' dediler. Ben o takıma teknik direktör olarak döndüm. Aynısını Orhan Ak ile ben yaşadım. Ona 'bırak' dedim, bıraktı. Ve şimdi yardımcım"

"Benzer bir konuşmayı Pereira ile yaptım. Ona kadro planlarımızdan bahsettim. Onunla bir kariyer konuşması yaptık. Trabzonspor camiasında yeri geldi Ali Kemaller, Şenol hocalar, 200 gol atan Hamiler ayrıldı. Pereira da bir karar verecek"

Sayfa Yükleniyor...