"Takım olarak savunmayı çok iyi yapıyoruz"

Melih Demiral, Milli Takımın kulüplerin üstünde olduğunu söyledi ve takımın az ol yemesiyle ilgili olarak, "Sadece savunmacılar değil takım olarak savunmayı çok iyi yapıyoruz" dedi.

NTV Spor 18.11.2019 - 01:42

Andorra galibiyetini değerlendiren Milli Takımın stoperlerinden Merih Demiral, "Öncelikle halkımıza hayırlı olsun. Sadece biz savunmacılar değil takım olarak savunmayı çok iyi yapıyoruz. Ümit Milli Takım'dan beri birlikte oynuyoruz. Milli Takım kulüplerin üstündedir, çıktığımız her maç çok önemli, Hocamız şans verdiğinde elimden geleni yapıyorum. Çok mutluyuz, hayırlı, uğurlu olsun." dedi.

Bir başka stoper Ozan Kabak ise, "Finallere gittiğimiziçin çok mutlu ve gururluyum. Maçı zorlu bir havada ve zeminde oynadık. 2-0'lık bir sonuçla ayrılıyorduk. Yine az daha gol atıyordum. İnşallah ilerleyen haftalarda daha önemli goller atarım." ifadelerini kullandı.

Takımın 2 golünü atan Enes Ünal ise, "Kendimi hep hazır tutmaya çalıştım, son dönemde ekstra bir motivasyonla bekledim ve çalıştım. Oynarım oynamam, benim için sıkıntı değil. Ben elimden gelenin en iyisini yapıp takım arkadaşlarıma ve hocama yardımcı olmak istiyorum." diye konuştu.

İlk kez Milli Takım forması giyen Ahmed Kutucu, "Gurur verici bir duygu. Maçtan önce çok heyecanlıydım. Takım arkadaşlarım bana çok yardımcı oldular." sözleriyle yaşadığı heyecanı dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...