Uli Höeness'ten Mesut Özil'e ağır eleştiri!

Mesut Özil'in Alman Milli Takımı'nı bırakma kararı almasıyla ilgili Bayern Münih Başkanı Uli Höeness şok ifadeler kullandı. Bild gazetesine konuşan Höeness, "Milli Takım için iyi haber. Hayalet gibi oynuyurdu. Mesut'un yıllardır milli takımda yeri yoktu." açıklamalarını yaptı.

NTV Spor

23.07.2018 - 11:45

Bayern Münih başkanı Uli Hoeness, Mesut Özil'in Milli Takımı bırakması üzerine çok konuşulacak ifadeler kullandı. Bild gazetesine konuşan Höeness, "Milli Takım için iyi haber. Yıllardır, hayalet gibiydi. Sahadaki en sonki ikili mücadelesini 2014 Dünya Kupası'ndan önce kazanmıştı. Şimdi, Erdoğan (Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çekilmesine atıfta bulunarak) hikayesinin arkasına güzelce saklandı. şimdi başkalarını suçluyor, ilk olarak kendini sorgulamalı." eleştirilerini yaptı.

2014 yılında vergi kaçırdığı için 3.5 yıl hapis cezasına çarptırılan; ancak daha sonra erken tahliye edilen Höeness "Mesut, milli takımdan sonunda ayrıldı" diye sözlerine devam ederken, "Arsenal ile oynadığımız zamanlarda sürekli onun üzerine oynuyorduk. Çünkü takımın zayıf noktasının o olduğunu biliyorduk. En kötüsü de gerçekte olmayan 35 milyon sosyal medya takipçisi, maçta takım arkadaşına basit bir pas veren Mesut'u alkışlıyor. Gerçek bu. Mesut'un yıllardır milli takımda yeri yoktu" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...