Jens Jonsson: Beşiktaş'ta oynamak Real Madrid'de oynamak gibi

İttifak Holding Konyaspor'dan ayrılan Danimarkalı futbolcu Jens Jonsson, transferde adı Beşiktaş'la anılmasına ilişkin "Beşiktaş'ta oynamak Real Madrid'de oynamak gibi. Beşiktaş'ta oynamaktan gurur duyarım" dedi.

NTV Spor 30.07.2020 - 19:39 | Son Güncelleme: 30.07.2020 - 19:48

İttifak Holding Konyaspor'dan ayrılan Danimarkalı futbolcu Jens Jonsson, Beşiktaş'a yeşil ışık yaktı. Jens Jonsson, ülkesi Danimarka basınına geleceğiyle ilgili konuştu.

Beşiktaş'a transfer iddiaları hakkında konuşan Jens Jonsson, bunun gurur verici olacağını ve Sergen Yalçın ile çok iyi ilişkileri olduğunu söyledi. Konyaspor'da Sergen Yalçın ile daha önce birlikte çalışan Jonsson, "Sergen Yalçın ile gerçekten iyi bir ilişkim var. Bu yüzden onu çok iyi tanıyorum." ifadelerini kullandı.

27 yaşındaki futbolcu, "Bir Danimarkalı futbolcunun Beşiktaş veya ülkenin büyük takımlarından birinde oynaması kolay değil. Buralarda oynamak Real Madrid'de oynamak gibi. Beşiktaş'ta oynamaktan gurur duyarım." diye konuştu.

Jonsson, "Şu anda bitmemiş olan çok lig var ve kulüpler neyle uğraştıklarını, neye ihtiyaçları olduklarını tam olarak bilmiyorlar. Ben kendim küçük bir tatil yapmaya ve 7 aydır görmediğim insanları görmeye odaklandım." şeklinde konuştu.

Jens Jonsson, 4 sezon boyunca formasını giydiği İttifak Holding Konyaspor'da 119 maça çıktı.

Sayfa Yükleniyor...