"Herkes görevinin başındadır"

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin futbolun başına getirilmesi sonrası Önder Özen'in istifa edeceğine yönelik söylentilere başkan Fikret Orman noktayı koydu. Orman, "Herkes görevinin başındadır" dedi.

NTV Spor

21.06.2014 - 17:13

Beşiktaş'ta yönetimde yapılan değişikler sonrası ikinci başkan Ahmet Nur Çebi futbol şubesinin başına getirilmişti. Bu durum özellikle futbol direktörü Önder Özen ve yönetici Ahmet Kavalcı'nın istifa edeceği haberlerine yol açmıştı. Başkan Fikret Orman, resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak dedikodulara tepki gösterdi.

Haberlerin asılsız olduğunu vurgulayan Orman, "Futbol direktörümüz Önder Özen, teknik direktörümüz Slaven Biliç ve futbol şubemizin tüm profesyonel çalışanları görevlerinin başındadır. Herhangi bir görevden alma düşüncesi gündeme gelmediği gibi, herhangi bir profesyonelimizin istifa etme isteğini iletip de ikna edilmesi gereken bir durum söz konusu olmamıştır" dedi.

Fikret Orman ayrıca, Ahmet Nur Çebi'nin futbolun başına getirilmesi talebinin kendisinden geldiğini, Önder Özen'in arzusunun da bu doğrultuda olduğunu belirtti. Orman, açıklamasında, "Önder Özen görevinin başındadır ve futbol takımımızı başarıya taşıyacak planlama-transfer çalışmalarını titizlikle yürütmektedir" ifadesine yer verdi.

Sayfa Yükleniyor...