Ali Koç'tan transfer ve Audi Cup yorumu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Transfer görüşmelerimiz son bulma aşamasına geldi" dedi. Kulübün aylık dergisine yazan Koç, takımın yeni sezona hazır halde gireceğini vurguladı.

NTV Spor

08.08.2019 - 12:03 | Son Güncelleme: 08.08.2019 - 12:57

Fenerbahçe transfer çalışmalarında sona yaklaştı.

Başkan Ali Koç kulübün aylık dergisine yazdı, yeni sezon öncesi kadroyu eksiksiz hale getirecekleri belirtti.

"Ersun Yanal'ın istediği isimler üzerinde görüşmelerimiz son bulma aşamasına geldi. Görüşmelerin tam olarak sonuçlanmasının ardından camiamıza gerekli bilgilendirmeleri art arda yapacağız. Şampiyonluk hedefiyle yola çıktığımız yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala tüm camiamıza yürekten başarılar diliyorum."

Koç Fenerbahçe'nin Audi Cup'taki performansını da değerlendirdi, "Bayern Münih maçında beklentimizin çok uzağındaydık. Real Madrid maçındaysa yenilmemize rağmen arzuladığımız Fenerbahçe'ye bir adım daha yakındık" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı, UEFA'nın Finansal Fair Play kriterleri kapsamında verdiği kararları olumlu bulduğunu belirtti.

Ali Koç, takım otobüsünün kurşunlamasıyla ilgili davada yıl sonuna doğru gelişmeler yaşanmasını beklediğini de vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yüksek Divan Kurulu üyeliği

Başkan Ali Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sarı-lacivertli kulübe üyeliğinin 25. yılını doldurduğunu ve Yüksek Divan Kurulu üyeliğine hak kazandığını duyurdu.

Koç, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kulübümüze üyeliğinin 25. yılını doldurarak Yüksek Divan Kurulu üyeliği hakkını kazanıyor. Kendisini tebrik ediyor, nice 25 yıllar diliyoruz." açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...