Jose Mourinho'dan eski takımına eleştiri

Jose Mourinho, Manchester United'ı çalıştırdığı dönemde kendisine yeteri kadar güven duyulmadığını söyledi. Mourinho, "Erik ten Hag'ın Manchester United'da geçirdiği dönemde benim sahip olmadığım bir şey var. Şu andaki gibi bir desteğim yoktu ve güvenilmiyordu." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 22.04.2024 - 20:29
Son Güncelleme: 23.04.2024 - 00:51
Jose Mourinho'dan eski takımına eleştiri

Son olarak İtalya Serie A takımlarından Roma'yı çalıştıran , Telegraph'a verdiği röportajda eski takımı 'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Mourinho, Manchester United'da görev yaptığı dönemde kendisine yeteri kadar destek olunmadığını söyledi.

"ŞU ANDAKİ GİBİ DESTEĞİM YOKTU"

Deneyimli çalıştırıcı açıklamasında, "Erik ten Hag'ın Manchester United'da geçirdiği dönemde benim sahip olmadığım bir şey var. Şu andaki gibi desteğim yoktu ve güvenilmiyordu. Ben de üzgün bir şekilde ayrıldım çünkü sürecin başında olduğumu hissettim. Bazı anlarda bana güvenirlerse ve deneyimlerime inanırlarsa her şeyin farklı olabileceğini hissediyordum. Orada işimi yaptım. Zaman her zaman doğruyu söyler. Manchester United'ın başarılı olmasını isterim." ifadelerini kullandı.

"ÖNEMLİ OLAN KULÜBÜN HEDEFLERİ OLUP OLMAMASI"

Yeni sezonda takım çalıştırıp çalıştırmayacağıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Mourinho, "İstediğim tek şey, hedeflerin ve hedeflerin herkes tarafından adil bir şekilde belirlenmesidir. İnsanlar bana da başkalarına baktığı gibi bakmalılar. Benim için önemli olan kulübün hedefleri olup olmaması ve bunlar için mücadeleye hazırım diyebilmem." açıklamasında bulundu.

Sayfa Yükleniyor...