Arap saçı!

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak ile Hamza Hamzaoğlu'nun 3 saat arayla yaptığı zıt açıklamalar kafaları karıştırdı. Albayrak'ın "Kesinlikle transfer yapmayacağız" dediği maçın bitiminde Hamzaoğlu, uygun bir stoper bulurlarsa transfer yapacaklarını söyledi!

NTV Spor

18.01.2015 - 01:08

Galatasaray-River Plate maçı öncesi ve sonrası yapılan iki açıklama arasındaki zıtlık duyanları şaşırttı! Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak "Kesinlikle transfer yapmayacağız", Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ise "Uygun bir stoper bulursak alacağız" dedi!
 
Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, River Plate maçı öncesi Smart Spor'a yaptığı açıklamada ara transfer döneminde futbolcu almayacaklarını net bir şekilde ifade etti.

"Asla transfer yapmayacağız" diyen Albayrak kulübe tasarruf yapmaya geldiklerini söyledi. Sözlerini "Herkes kellesini taşın altına koydu. Takımı boşaltmak için elimizden geleni yapıyoruz. Her taraf futbolcu dolu" diyen sürdüren Albayrak, camiaya "bizden transfer beklemeyin" mesajını net biçimde verdi.

HAMZAOĞLU TERS KÖŞE YAPTI!
Ancak maçın ardından basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı. Sarı kırmızılı teknik adam kendilerine "uygun bir stoper" bulurlarsa transfer yapacaklarını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...