Selçuk İnan'dan açıklama: Galatasaray için her türlü fedakârlığa hazırım

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla kulübü için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu söyledi.

NTV Spor

01.04.2020 - 16:50 | Son Güncelleme: 01.04.2020 - 16:57

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, "Büyük Galatasaray taraftarı ve kamuoyuna" başlığıyla yaptığı açıklamada,

"Malumu olduğunuz üzere, ülkemiz Covid-19 pandemisi nedeniyle zor bir süreçten geçiyor. Bu sürecin yarattığı sıkıntılar, kulüpleri ve bütün futbol paydaşlarını önemli ölçüde etkiledi.

Geçmişte olduğu gibi, kaptanlığını yapmaktan onur duyduğum Türkiye'nin en büyük camiası olan Galatasaray'ımız için bugün de her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım.

Futbolcu kardeşlerimin de bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinden kuşkum yok.

Sayın Başkanı'mız ve Yönetim Kurulu'muzun takdir edeceği her türlü fedakarlık ve feragati yapmaya hazır olduğumu kamuoyunun ve büyük Galatasaray taraftarının bilgisine sunmak istiyorum" dedi.

Açıklamasının sonunda birlik ve beraberliğe vurgu yapan Selçuk İnan, "Biz üzüntülerde ve sıkıntılarda ortaklaşabilen bir milletiz. Bu salgını da hep birlikte mücadele ederek, dayanışma ruhuyla yeneceğiz. Bu vesileyle, salgın needniyle hayatını kabeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, geride kalan acılı ailelerine sabır diliyorum. Tedavisi devam eden bütün yurttaşlarımıza da acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı. 

View this post on Instagram

Büyük Galatasaray Taraftarı ve Kamuoyuna...

A post shared by Selçuk İnan (@selcukinan) on

Sayfa Yükleniyor...