Selçuk İnan'dan Fatih Terim'e: ''Biz bu yolda birlikte yürüdük''

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yayınlanan açıklamasında Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'e geçmiş olsun diledi, birlikte mücadele edeceklerini belirtti.

NTV Spor

24.03.2020 - 21:18

Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan, corona virüs testi pozitif çıkan Teknik Direktör Fatih Terim ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'a geçmiş olsun dilerken takım olarak evde sağlık ekibinin aktardığı tavsiyelere uyduklarını belirtti.

Galatasaray'ın resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından yayınlanan açıklamada Selçuk İnan şu ifadeleri kullandı:

''Öncelikle dünyayı etkisi altına alan ve yeryüzündeki tüm insanların endişe dolu günler yaşamasına neden olan salgın hastalığın en kısa zamanda etkisini yitirmesini, bu hastalıkla mücadele eden herkesin olabildiğince hızlı bir şekilde eski sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Liglerin ertelenme kararının verildiği perşembe gününden bu yana takım hâlinde evlerimizde kalarak sağlık ekibimiz tarafından bizlere aktarılan tavsiyeleri harfiyen yerine getiriyoruz.

Maalesef bu süreçte ilk olarak İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ve sevgili eşi Şükran Albayrak'ın kendilerine uygulanan test sonuçlarının pozitif çıktığını öğrendik. Yıllardır bizimle birlikte kader birliği yapan, her daim her ihtiyacımızı fedakârca karşılamaya çalışan Abdurrahim Abimizin ve eşinin yeniden, güzel günlerde bizimle birlikte olacağına inancım sonsuz.

Kendisiyle, ailesiyle her gün iletişim hâlindeyim. Umuyorum, en kısa zamanda eskisinden de güçlü bir şekilde sağlığına kavuşacak.

Ayrıca biliyorum ki; bir ülkeye asla vazgeçmemeyi, her şartta mücadele etmeyi ve güçlü kalmayı öğreten Fatih Hocamız da, şu an yüzleştiği zorluğun üstesinden gelecek.

Hocam, biz bu yolda birlikte yürüdük; hep beraberdik. Bunu da geride bırakacağız, biliyorum. Şimdi, sizin güçlü olmanızın ve bize verdiğiniz öğütleri gerçeğe dönüştürmenizin zamanı.

Bizler, sevdikleriniz ve tüm sevenleriniz sizi bekliyoruz. Bilin ki; biz hep sizinleyiz, dualarımız sizinle.''

Sayfa Yükleniyor...