Mustafa Kaplan: ''Bir tane atsak belki ikiyi, üçü bulabilirdik''

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Galatasaray beraberliğinin ardından takımını tebrik etti ve gelecek adına olumlu ifadeler kullandı.

NTV Spor

05.10.2019 - 22:52

Süper Lig'in 7. haftasında Galatasaray, Gençlerbirliği ile deplasmanda 0-0 berabere kaldı. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

İyi oynadıklarını belirten Kaplan, ''Biz hafta içi dersimizi iyi çalıştık, kazanmak üzerine çalıştık. İstediklerimizi yerine getiren bir oyuncu grubumuz vardı. Galatasaray'dan daha iyi oynadık, daha fazla pozisyona girdik. Ama bir türlü golü bulamadık.'' diye konuştu.

''Bir tane atsak ikiyi, üçü bulabilirdik''

''Bizim iyi bir oyuncu grubumuz var, iyi bir takımımız var. Genç oyuncularımız, sonradan giren oyuncularımız, 11'deki oyuncularımız herkes çok iyi oynadı. Başkanımızı mutlu etmek istiyorduk, olmadı. Ben bu kulüpte yaklaşık 10 yıl çalıştım. Şanssızlık, atamadık. Atamayınca 3 puanı da alamıyorsun. Bir tane atsak belki ikiyi, üçü bulacaktık. Tabii rakibimiz Galatasaray'dı.''

''Oyuncularıma inanıyorum''

''Bizim oyuncularımızda baskı yok. İyi bir duruş sergiliyorlar. Allah'ın bir olduğu kadar oyuncularıma inanıyorum. Ancak acele etmemek gerekiyor. Biz ismimiz gibi genciz, dinamiğiz. Yalnızca bir galibiyet alamadık, onu da milli ara sonrası alacağız. Galatasaray'ın büyüklüğünü biliyoruz, Avrupa'da da başarılar diliyoruz. Ama Gençlerbirliği de bugünkü oyunuyla büyüklüğünü gösterdi.''

Sayfa Yükleniyor...