"Demba Ba haftaya aramıza katılacak"

Süper Lig'de Kayserispor ile 1-1 berabere kalan Göztepe'nin teknik direktörü Tamer Tuna, "Üretkenliğimizde eksiklikler oldu." dedi.

NTV Spor 27.01.2018 - 19:28

Tuna, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, oyuna çok istekli ve arzulu başladıklarını ancak 20. dakikada Kayserispor'un kaleyi bulan tek şutunda, golü yediklerini söyledi. Üstün oldukları maçta ikinci yarıda daha üretken olmaya çalıştıklarını kaydeden Tamer Tuna, şöyle konuştu:

"Bulduğumuz golden sonra daha ofansif olmaya çalıştık. İki 30 puana sahip ve başarılı takımın müsabakası mücadeleci oldu ama oyun anlamında daha üstte olması gerekiyordu. Biz bunu gerçekleştirmeye çalıştık. Üretkenliğimizde eksiklikler oldu. İyi yoldayız. İlk yarıda da ilk 2 maçta 1 puanla başlamıştık."

Tuna, Poko transferinin ardından Wallace Reis ve Demba Ba'yı kadrolarına katacaklarını belirterek, "Demba Ba inşallah haftaya aramıza katılacak. Göztepe'nin hedefi her maçı kazanacak kadar mücadele vermek. Demba Ba'nın da buna katkı yapacağını iyi biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Demba Ba ile geçen sezon Beşiktaş'ta çalıştıklarını hatırlatan Tuna, "Futbol oynama isteği bizi ona götürdü." şeklinde konuştu.

Tuna, yabancı kontenjanını boşaltmak için 1-2 oyuncuyla yollarını ayırabileceklerini sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...