Göztepe'den hakem tepkisi: Utanç duyuyoruz

Galatasaray'a 2-1 yenilen Göztepe'de hakem isyanı var. Teknik sorumlu Ersan Parlatan, "Böyle kararlar olduğunda Göztepe camiası olarak çok üzülüyoruz. Utanç duyuyoruz" dedi.

NTV Spor

18.07.2020 - 23:40

Galatasaray maçını değerlendirmesi istenen Göztepe Teknik Sorumlusu Ersan Parlatan, "Takımın reaksıyonundan memnunuz. Futbol adına sahada doğru şeyler vardı. Zaman zaman tempo arttı. Bugün 3. bölgede gayet etkindik. İyi pozisyonlara girdik. 2. devre Mossoro'nun, Halil'in pozisyonları var. Ancak topu bir şekilde gole çeviremedik" dedi. 

Hakem kararlarına tepki gösteren Parlatan, "Attığımız gol ise maalesef VAR tarafından iptal edildi. Bazı pozisyonlar oluyor, zor diyebiliriz. Hakemlerin işi de kolay değil. Ancak Halil'in VAR'dan iptal edilen gol var. Oyuncu topu çalıyor. Temas var mı yok mu; ancak oyuncu ayağını nere götürebilir? Bir çok pozisyonu tartışabiliriz. Böyle kararlar olduğunda Göztepe camiası olarak çok üzülüyoruz. Utanç duyuyoruz. Hakem hakkında hiç böyle açıklamalar yapmadık ancak yedek kulübesine oturup kaldık. Nasıl kararlar? Bu kararlardan dolayı şaşkınız. Oyuncuların çabaları var; ancak bu kararların önüne geçemiyorsun" ifadelerini kullandı.  

Sakatlanıp oyundan çıkan Alpaslan'ın durumuyla ilgili olarak ise Parlatan, "Doktorumuzdan haber aldık. Belki beyin travması olabilir, bir baş dönmesi olmuş. Umut ediyoruz ciddi bir şey yoktur. Bunlar futbolun önüne geçen şeyler. Buradan kulüp ve Göztepe camiası adına geçmiş olsun diyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...