Yusuf Erdoğan'dan Galatasaray açıklaması

Kasımpaşalı Yusuf Erdoğan, Başakşehir'i 3-2 yendikleri maç sonrası rakibin hak ederek şampiyonluğu kazandığını söyledi. Orta saha oyuncusu, sezon başında Galatasaray'a transferinin olmamasının nedenini de açıkladı.

NTV Spor 26.07.2020 - 19:36

Kasımpaşa'nın Başakşehir'i 3-2 yendiği maç sonrası yayıncı BeIN Sports'a açıklamalar yapan Yusuf Erdoğan, Başakşehir'in bileğinin hakkıyla şampiyon olduğunu söyledi. 

"Türkiye'nin son 5 yılında damga vurmuş olan Başakşehir'i kutluyorum" diyen Yusuf Erdoğan, "Bileklerinin hakkıyla şampiyon oldular" dedi. 

Takım olarak sezona iyi başlayamadıklarını vurgulayan Yusuf Erdoğan, "Hoca değişimleri yaşadık. Fuat Hoca bizim için büyük şans. İyi bir insan ve iyi bir teknik direktör. Biz bir baba gibi yaklaştı. 2. yarıda çok önemli bir iş yaptık ve takımımı tebrik ediyorum. Önümüzdeki sezonda üst sıralara oynayan bir takım olmak istiyoruz" diye konuştu.

"GALATASARAY'A TRANSFERİMDE YANLIŞ ANLAŞILDIM"
Sezon başında ismi Galatasaray'la anılması ve son anda transferinin olmamasıyla ilgili olarak ise Yusuf Erdoğan,

"4 aylık bir sakatlık dönemi yaşadım ancak iyi bir geri dönüş yaptığımı düşünüyorum. 4 büyük kulübümüz var ve ben Trabzonspor'da oynadım. Sezon başında Galatasaray'la %90 oranında anlaşmıştım ve oraya gitmek istiyordum. Daha sonra tercihlerini benden yana kullanmadılar ancak daha sonra forma olayı meydana geldi. Çok fanatik Galatasaraylı arkadaşlarımın mutlu oldukları için paylaştıkları fotoğraflar oldu. Her şerde bir hayır vardır. Şu anda çok mutluyum ancak hedeflerim arasında büyük takımlarda da oynamak var" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...