"Rıza hocadan özür diliyorum"

Denizlisporlu Youla, Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ile ilgili yaşadığı tatsızlık nedeniyle Çalımbay'dan özür diledi.

NTV Spor 15.05.2011 - 15:10

Denizlisporlu futbolcu Souleymane Youla, Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, kendisine basın yoluyla hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi olamasıyla ilgili, "Rıza Hoca'dan çok özür  diliyorum" dedi.

Youla, Çalımbay'ın kendisi için önemli bir teknik direktör olduğunu belirterek, Çalımbay'ın her zaman kendisine destek olduğunu kaydetti.

Çalımbay ile davadan sonra konuşma imkanı bulamadığını ifade eden Youla, "Rıza hocadan çok özür diliyorum. Kendisi zor günlerimde bana sahip çıktı. Bana iyi davrandı. Rıza hoca ile yüz yüze veya telefonla görüşüp özür dilemek istiyorum. Olaylardan sonra iyice düşünüp özür dileme kararını alım" şeklinde konuştu.

Youla, kendisine Türkiye'den ve yurt dışından transfer tekliflerinin olduğunu belirerek, transfer konusunda son kararın Denizlispor'da olduğunu bildirdi.

Denizlispor ile bir yıl daha sözleşmesinin bulunduğunu hatırlatan Youla, "Dubai'den bir takım benimle ciddi şekilde ilgileniyor. Para konusunda iki takım arasında anlaşmalık var. bunun aşılacağını umuyorum. Spor Toto Süpür Lig'deki bazı kulüpler de beni transfer etmek istiyor" diye konuştu.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın, kendisine basın yoluyla hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu Youla, 200 bin lira para cezasına ve 2,5 ay hapis cezasına çarptırılmış. Hakim, hükmün açıklanmasını geriye bırakmıştı.

Sayfa Yükleniyor...