"İki taraf da sinir harbine girdi"

BtcTurk Yeni Malatyaspor yardımcı antrenörü Murat Şahin, "Maçın ilk yarısında daha baskılı oynadık. Önde baskıyla Fenerbahçe'ye oyun kurdurtmamaya çalıştık ve başardık. 2-3 tane ilk yarıda net pozisyonumuz var." dedi.

NTV Spor 24.11.2019 - 21:23 | Son Güncelleme: 24.11.2019 - 21:26

BtcTurk Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe maçının ardından konuşan Murat Şahin, "2-3 tane ilk yarıda net pozisyonumuz var. Planımız iyi gidiyordu fakat ortamın gerilmesi oyunu bozdu." dedi.

Maçın ilk yarısında daha baskılı oynadıklarını aktaran Şahin, "Önde baskıyla Fenerbahçe'ye oyun kurdurtmamaya çalıştık ve başardık. 2-3 tane ilk yarıda net pozisyonumuz var. Planımız iyi gidiyordu fakat ortamın gerilmesi oyunu bozdu. İki taraf da sinir harbine girdi." ifadelerini kullandı.

Murat Şahin, "İkinci yarıda yapmak istediğimiz şeyleri sahaya yansıtamadık. Fenerbahçe'nin kalabalık oynaması adam paylaşımında bize sıkıntı yarattı. Fenerbahçe'nin ikinci yarıda birkaç pozisyonu vardı. Beraberlik adil gibi görünüyor. Galip gelmek istediğimiz bir maçtı, olmadı. Neticede Fenerbahçe'den alınmış bir puan var. Artık önümüze bakacağız." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...