Talih kuşu, pasaport kurbanı

Brezilyalı Marlon Santos, bu yaz geldiği Barcelona'da henüz resmi maç oynamadı. Manchester City maçı kadrosuna alındı ama pasaportunu unutunca takımla uçamadı.

NTV Spor 01.11.2016 - 18:57
Marlon, Manchester'a laşınca Neymar ile bu fotoğrafı çektirdi.

Birçok genç futbolcu gibi, Brezilyalı Marlon Santos'un da hayaliydi Barcelona forması... 21 yaşındaki genç Brezilyalı, Fluminense'de dikkat çekip bu yaz Barcelona tarafından bir yıl kiralandı. İki hazırlık maçında şans bulsa da sonrasında B takıma gönderildi. Burada dört maça çıktı.

Teknik direktör Luis Enrique'nin dikkatle takip ettiği isimlerden biriydi. Manchester City deplasmanı öncesi Gerard Pique, Jeremy Mathieu ve Jordi Alba'nın sakatlıkları nedeniyle daralan kadro nedeniyle B takımdan üç isim kadroya alındı. Bunlardan biri de Marlon Santos'tu. Brezilyalı futbolcu, hayallerinin eşiğine hem de Manchester City deplasmanı gibi kritik bir maç öncesinde gelmenin heyecanıyla tuttu havaalanını yolunu. Ve Barselona'nın El Prat Havalimanı'nda acı gerçekle yüzleşti O heyecanla pasaportunu unutmuştu. Barcelona takımı uçağa binip Manchester'a uçarken arkalarından bakakaldı.

Sonrası mı? Takımdan ayrı ve rötarla da olsa ulaştı Manchester'a... Neymar da, genç futbolcu ve pasaportuyla çektiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşıp "Vay be; geldi" mesajını yazdı.

Sayfa Yükleniyor...