Taraftar Samandıra'ya akın etti

Fenerbahçe taraftarı sezona kötü başlayan takımlarına destek için Samandıra'ya akın etti... Çok sayıda taraftar takıma ve teknik direktör Aykut Kocaman'a tezahüratlar yaparak destek verdi. İşte Fenerbahçe antrenmanında yaşananlar...

NTV Spor 27.09.2012 - 19:06

Çok sayıda sarı lacivertli taraftar, Can Bartu Tesisleri'nde bu akşam gerçekleştirilen antrenmana gelerek, teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolculara destek verdi. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin de izlediği antrenmanda taraftarlar Aykut Kocaman'a destek için tezahürat yaparak, "Senden başkası yalan. Sana inanıyoruz. Sana güveniyoruz" ifadelerini kullandılar.

Başkan Aziz Yıldırım da taraftarların yanına giderek, "Gerçek şampiyon olduğumuzu bu sene oyuncularımız gösterecektir. Hem hocanıza, hem de futbolculara sahip çıkın" dedi.

ANTRENMANDAN NOTLAR
Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde, teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde yapılan antrenmanda, futbolcular 5'e 2 top kapma çalışmasının ardından 3'e 2 hücum ve savunma organizasyonları çalıştı. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi.

Antrenmana çıkmayan kaleci Volkan Demirel'in soğuk algınlığı nedeniyle dinlendirildiği bildirildi. Sakatlığı bulunan Serdar Kesimal, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürürken, 19 Yaş Altı Milli Takımı'nda bulunan Salih Uçan antrenmanda yer almadı.

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım, başkan vekili Abdullah Kiğılı, yöneticiler Ömer Temelli, Semih Özsoy, Tolga Deniz Aytöre, Yasemin Merçil ve Yalçın Haker de antrenmanın bir bölümünü izledi.

Teknik direktör Kocaman ve futbolculara destek için tesislere gelen taraftarlar da çalışmanın ilk yarım saatlik bölümünü takip etti.

Sayfa Yükleniyor...