Taraftardan Sergen Yalçın'a çağrı! Rosier'den tek başına özür

Beşiktaş'ın GZT Giresunspor'a 4-0 yenildiği maç sonrası Rosier'den dikkat çeken bir hareket geldi. Fransız oyuncu, tek başına taraftarlardan özür diledi.

NTV Spor 27.11.2021 - 21:11 | Son Güncelleme: 27.11.2021 - 21:24

Beşiktaş, GZT Giresunspor'a sahasında 4-0 yenildi. Siyah Beyazlılar, Süper Lig'de Mayıs 2004'ten (Mircea Lucescu yönetiminde) bu yana ilk kez üst üste dört yenilgi aldı.

Beşiktaş taraftarları ise karşılaşması sonrası 'Gitmiyoruz!" diye bağırarak tribünlerde bekledi ve 'Sergen buraya, hesap ver taraftara" diye tezahüratta bulundu.

Maç sonrasında Valentin Rosier dışındaki oyuncular soyunma odasına giderken; Rosier, sahada kalarak tek başına taraftarlardan özür diledi.

Valentin Rosier, maç sonrası konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Taraftarların kızgınlığını anlayabiliyorum. Çünkü kendi sahamızda maç kaybediyoruz. Bu forma için daha fazlasını yapmamız gerekiyor. Bu tip mağlubiyetler gerçekten çok can acıtıyor. Lig zor ama iyi oynamıyoruz. Bir taraftan şans da yanımızda değil. Bizi izlemeye gelen insanlar para veriyorlar, zaman harcıyorlar. Hatta bazen bilet bulacak para bulamıyorlar. Onların bu kızgınlıklarını ve hayal kırıklıklarını anlıyorum ve onlara hak veriyorum" dedi.

"Bu tablo ne zaman değişecek?" sorusuna ise Fransız oyuncu, "Doğrusu bilemiyorum. Bilsem sizinle paylaşırdım. Zor bir dönemden geçiyoruz ve bunun üstesinden gelemiyoruz. Geçen sezon yakaladığımız o şey neyse o bu sezon yok. Burada çözüm üretilebilir. Oyuncular, teknik heyet... Bu forma için daha fazlasını verebiliriz. Daha fazla gayret gösterebiliriz. Bu sonuçtan dolayı da özür diliyoruz" yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...